Gta vice city stories Cheaty

Návod na hru

 

 

Po príchode na vojenskú základňu Fort Baxtor se zoznámite s veliacim seržantom Jerrym Martinezom který vás po dlhšom presviedčaní pošle na prvou missiu. Vyfasujete pager kterým vás budou vaši zaměstnavatelé informovat. Seberte seržantovu motorku a choďte k kontaktu na letišti. Ten vás zoberie na svoji loď kde vám má prodat balíček. V tom vás napadnou dva člny. Vašu loď zničia a hned si můžete vyzkoušet svoje zručnosti ve vode. Priplávajte k člnu a zničte ho potom se vraťte na základňu a naučte se ukládat hru.

 

2. Cleaning House

 

Takže seržant Martinez vás pošle vyzdvihnout všechny jejich všechny jejich všechny jejich peníze s predaja zbraní. Tak choďte

k Philovy Cassidymu do přístavu. Po krátkém videjku nasadnite do Philovho auta a choďte

k Philovmu bývalému domu. Potom to tam vyčistite od Cholov venku i vevnitř. Potom zaneste všechny jejich všechny jejich všechny jejich peníze k Martinezovy.

 

3. Conduct Unbecoming

 

Takže úloha je jednoduchá privezte k Martinezovy šlapku Mary která je ve Vice Porte ale

nejprve choďte k Philovy má pro vás malý dáreček. Je "at his old place" :- )když prídete

k Philovy dá vám auto. Teď choďte vyhledat Mary. Zastavte při děvčeti potom ji odvezte

na Starfish Island. Teď když jste našli Mary tak teď se zbavťe těch milich gentlemanov který zaplatili a ještě si neužili ale dávejte pozor i na Mary aby se jeho něco nestalo. Odvezte

ji k základní kde bude malé videjko v kterém vás načapú jak vezete štetku na základňu

a nájdu i Martinezovu marihuanu pod vašim polštářem :D. Takže vyhodili vás z armády.

Za okamžik se ozve pager máte jít k Philovy. Neboť jste Philovy pomohli nechá vám svůj dům s garážou.

 

4. Cholo Victory

 

Teď si už choďte pro missie k Philovy. Najděte ho trochu v pripitom stave takže se zasmejte.

Teď seberte Phila a choďte k policejní stanici hledat nějakých Cholov. Žádný tam niesu

tak seberte Phila k Nemocnici. Tam zbadáte Choloa musíte ho dohonit na autě aby mohl Phil střílet bude to těžké on má Sabre Turbo a vy Waltona. Potom co zabijete Choloa tak

choďte do Pay n Spray opravit Philove auto a potom odvezte Phila domov.

 

5. Boomshine Blowout

 

Tato missia dost pripomína missiu ze SA Robbing Uncle Sam. Takže ve videii vám Phil povie nějakou smutnú historku z detstva a to že se Cholovia chystají vyhodit do povetria jeho sklad plný Boomshineu. Takže odvezte Phila k skladu. Když otevře dveře nastane výbuch ale nebojte prožije ale vy ne jestliže z vozíkom nenaložíte všechny bedne s Boomshinom do auta dříve než vybuchne teplotu ukazuje ukazatel jestliže se naplní bude bum. Pozor po každé bedne kterou naložíte se rozpadne jedna bedna která vám zatarasí cestu takže si budete muset najít jinou pozor je to dost obtiažne takže jakmile začnete nenakladajte bedne do auta ale zkuste jejich nejprve přemístit k autu (malo by to fungovat ale neskúšal jsem to). Potom už je mission completed.

 

6. Truck Stop

 

Takže po dlouhé době uvidíte Martineza který se trochu zhúlil s Philom. Martinez má pro vás kšeft stačí ukradnout auto plné zbraní. Budete potřebovat pomoc takže nejprve vyzdvihnite posily z hotelu. Phil je po cestě trochu paranoický, že vás někdo sleduje ale to nic to je z toho húlenia. Když jejich vyzdvihnete je třeba najít a dohonit auto. Pozor na autě jsou vojáci a budou střílet. Když budou vojáci mrtvý tak auto predbehnite Phil ho vezme a vy ho musíte teď ochraňovat Philove auto nesmú zničit. Když Phil doveze auto domov tak je konec.

 

7. Shakedown

 

Teď choďte po missie k Martymu Wiliamsovy. Jak je vidět z videa Marty nieje zrovna vzorný otec a manžel ale to je jedno zavezte ho k obchodu. Co vlastně Marty robí on dává pozor na ludí tý mu platia za ochranu a ničí obchody tím který za ni platia jiným gangom a ostatné gangy robia to jisté jemu. Takže když prídete k obchodu zbavte se těch dvoch co postávajú před dveřmi potom choďte dovnitř. zabite těch co rozmlacujú obchod. Teď choďte k dalšímu obchodu ale tam je scénář opačný musíte rozmlátiť obchod aby jste vystrašili majitele. Za chvíllu tam vběhnou Cholovia takže se jejich zbavte tak to je všechno.

 

8. Fear the Repo

 

Takže seberte martyho a choďte k skladu. Musíte dovést nějaké auta. Choďte k prvému je to

Cheetah. Jestliže si vás chlap který se krčí při pneumatike nevšimne nemáte problém streľte ho

zezadu do hlavy a dovezte auto do skladu. Druhé auto musíte chytit je to bílý Admiral

bude stále ujážďať takže když ho dostanete bude dost zničené a budete ho muset dát opravit

potom ho zavezte do skladu choďte po tretie auto když k nemu prídete hned zrazte chlapa který je při ňom. Dejte si pozor na Políciu je to dodávka a těžko se s jí manévruje. Zavezte ho do skladu.

 

9. Waking Up the Neighbors

 

Takže musíte zničit všechny dodávky Cholov s granáty včas než se zobudia co bude o 9:30

Když prídete k 1. dodávce zrazte 2- ach Cholov který vás budou vítat s UZI- nami. Hoďte granát nejlepší jen 1 ale jestliže je třeba tak já 2 a choďte k ďalšej dodávce. Když prídete na místo

odstavte to stranou aby vás nezbadali hlídkující Cholovia a hoďte granát a hned zdrhajte na autě nebo vás budou nahánět na autě. Prídiťe k třetí dodávce strážcov buď prejdite a nebo zastreľte podle stavu vašeho auta a hoďte granát.

 

10. O Brothel, Where Art Thou?

 

Choďte do místa nazvaného Stonewalle J´s je to něco jak Ammu- Nation a kúpte si brokovnicu ale můžete i nůž pistole a Škorpíka. Dostaňte se k Bordelu a zničte auto(ne svoje :D). Zabite chlapíkov který vybehnú z budovy potom chote do nej. Zabite všechno vnúty i štetku a roztrielajte postel. Toto bola ukázka toho jak můžete napadnout nepriateľské podniky které se dají potom koupit tento kupuje Marty.

 

11. Got Protection?

 

Takže Cholovia robia nějaké problémy Martyho dievčatám takže choďte checknut jeho bordel. Když prídete na místo Cholovia udělají Drive- by a musíte rychle sehnat štvordverové auto potom musíte zachránit Martyhho děvčata před Cholomi. Když seberte všechny 3 děvčata tak jejich zavezte zpět do bordelu Cholovia vás budou nahánět ale nebojte děvčata mají nějaké Sub machineguny takže můžou střílet z oken. Když jejich priveziete mission completed

 

12. When Funday Comes

 

Pro další missiu choďte k Martyho žene která je teď u svojej sestry. Pozvete ji ven na

závody štvorkoliek. Když tam prídete tak nasadnite na štvorkolku a jednoduše vyhrajte.

 

13. Taking Out the White Trash

 

Seberte Louise k Martyho prívesu tam vás napadnou Martyho lidé. Zabite jejich.

Potom zavezte Louise zpět k jeho sestře ale pozor budou vás nahánět

 

 

14. Marked Man

 

Pro túto missiu choďte opět k Philovy. Phil se pohádal z Martinezom a musí pro něj něco

udělat choďte k skladu ale nesmíte zničit auto protože vzadu je naložený Boomshine. Když

dorazíte tak po vás začnú chlapi střílet je to past prejdite jejich všetkých a nebo nechte ať jejich Phil zastrelí a nebo vystúpte a zastreľte jejich vy. Potom zavezte Phila domov ale po cestě na vás nahánět a Phil bude po nich házet Boomshine :D. Když ho priveziete Phil odejde i s autom.

 

15. D.I.V.R.C.E .

 

Pro túto missiu choďte zase k Louise. O jeho sestry se dozviete, že Louise Marty unesl

a chce ji zabít. Takže se vydajte k Martyho prívesu. Marty ji vzal do auta a ušiel dva

chlapi po vás pôjdu rychle jejich zabite a chyťte Martyho včas než ujde a zabije Louise.

Při naháňačke vám to ještě budou stěžovat Martyho lidé. Strieľajte mu do auta ale nezničte ho když Marty vystoupí tak ho zabite a nasadnite do auta s Lousie. Raději zdrhnite do bezpečí. A dostanete nový Safehouse.

 

16. To Victor, the Spoils

 

Takže Louise po vás chce aby jste prevzal Martyho kšefty. Nejprve musíte s Louise sehnat nějaké posily. Takže choďte k Sunshine Autos a naverbujte těch dvoch co stoja před budovou. Choďte k Martyho skladu Louise vzejde sehnat ještě nějakých chlapů a vy zatím zabite všetkých který vám stoja v cestě. Potom nasadnite do auta a chodťe na další místo a tam zabite všetkých který pracovali pro Martyho potom choďte dovnitř budovy a zabite zase všetkých. Teď jsou tyto budovy vaše a můžete tam dělat Empire Bulding missie. Okolo budov budou lúdia z vašeho gangu a budovy zarábajú cash.

 

17. Jive Drive

 

Pro túto missiu choďte k telefónom při letišti. Když tam už čekáte kdo se neobjaví Lance.

Potom vás napadnou Cholovia který jsou nešťastný z toho že žiješ Lance bude šoférovat vy budete střílet. prestrieľajte si cestu až pokud Lance nezničí auto potom na vás znova zaútočia. Lance musí přežít. Když jejich všetkých zabijete tak odvezte Lanca do hotelu.

 

18. Hose the Hoes

 

Louise vám oznámi, že vám Mrtyho lúdia zapálili váš bordel takže nejprve musíte ukradnout

hasičské auto je nedaleko když ho ukradnete choďte k bordelu ale nepribližujte se k autám které jsou okolo bordelu jinak vybuchnou uhaste požár včas než děvčata zomrú. Potom Louise zbadá Martyho bratranca který to udělal zabite ho.

 

19. Robbing the Cradle

 

Louise chtěl někdo vzít dítě poslala po ňom zabijakov musíte jejich zastavit jinak budou věci

ještě hůře. Když jste zabili zabijakov choďte a zastrašte soc. pracovníka streľbou do auta.

 

20. Nice Package

 

Pro túto missiu choďte domov k Umbertovi. Aby jste mohli pracovat pro Umberta musíte mu ukázat že máte "Balls". Choďte a vyzdvihnite pro Umberta balíček. Roztrielajťe auto a zabite chlapa který má balíček. Další Kubánci na autách ho budou ochraňovat a když zastrelíte toho kdo má balíček tak musíte bít rychlý nebo ho jiný Kubánec zobere. Když ho budete mít seberte ho na označené místo do do dockov.

 

21. Balls

 

Umberto vám povie, že Martinez robí problémy. Máš sebrat chlapů a dobít zpět území od Cholov. Ale musíte být rýchli jinak Cholovia ovládnu Little Havana. Když dorazíte na místo budete vědět co máte dělat snažte se srazit co nejvíc Cholov pokud budou chlapci z auta střílet po ostatných. Potom se postarajte o Cholov na motorce a v autě. A zase choďte roztrielať dalších Cholov by měli být tam kde tý první. Potom se zase postarajte o auto a potom zase o nějakých pešiakov. Po tom všetkom naháňaní zavezte chlapů zpět k Umbertovy.

 

22. Papi Don´t Screech

 

Nastúpte do auta a choďte pro Alberta Umbertovho otce. Ked ho vyzdvihnete tak ho musíte dovést k jeho kavárny ale nesmíte být pomalý Alberto tam musí být do 18:15 ale musíte být opatrný nebo Albertovy je špatně a nechcete aby dostal infarkt takže dávejte pozor na ukazatel. Stejně vás nemůžu vidět Cholovia aby po vás nestrieľali nebo to by Alberta zabilo. Když ho zaveziete můžete si vybrat buď se dáte na dráhu šoféra sanitky a nebo budete pokračovat v svojom gangsterskom životě :D.

 

23. Havana Good Time

 

Jdete zaútočit na sklad Cholov vaši muži něco pripravia vy musíte vyčistit cestu. Zabite strážcov použite na nich granáty a těch který prežijú dorazte s Škorpíkom. Potom prídu vaši muži na dodávkách. Musíte chlapů ochránit dokud naloží zbrane před Cholomi který budou útočit. Když naloží zbrane tak chlapi odídu na jednej dodávce vy seberte druhou a odvezte ji k Umbertovy. Samozřejmě, že by to neboli Cholovia aby vás po cestě neotravovali. Když auto priveziete tak si vychutnajte video v kterém sklad vybuchne když jste schovali výbušniny do toho panáka do kterého Cholovia potom treskli baseballovou pálkou.

 

24. The Audition

 

Takže zadávateľom tejto missie je Lance. Choďte za ním do hotela. Takže máte se dostavit za Brianom Fobesom (a nebo jak se to píše) máte se s ním potkat v fastfoode King Knuts pozor máte na to časový limit. Když dorazíte na místo Lance zavolá Fobesovy který mu povie, že všechno je v autě a vy ho máte jen odvézt ale v to skupina chlapů propadne fastfood. Musíte jejich postřílet ale policie je na cestě samozřejmě když výdete z fastfoodu tak bude obklúčený políciov a budou myslet, že vy jste propadli obchod ( typická Amerika). Musíte dostat Lanca do Port Authority Bulding takže postrieľajte policistů a nebo proste utečte na jednom z jejich aut. Lance bude střílet z okna. Když dorazíte na místo tak si seberte motorku která je odparovaná blízko a výdite na nej po schodech a skočte po rampe která je na střeše z druhej strechy se dostante dole zase po schodech zabite všetkých který vám stoja v cestě a seberte Fobesove auto skočte po ďalšej rampe o lidí kteří ji blokujú se nestarajte jen přes nich prejdite potom si už auto zoberie Lance a vás nechá na místě dopadu.

 

25. Money for Nothing

 

Takže teď už stretnete i Briana Fobesa dá vám s Lancom missiu. Musíte dělat policajtom návnadu dokud on neukradne drogy. Seberte pripravenú dodávku a potom s jí chodte do skladu. Tam nasadnite do dodávky kterou Fobes presprejoval a vyrazte musíte vyrazit jižně od Lanca, nesmíte ztratit hladanosť a držte polišov co najdalej od Lanca. Po chvilce se obajví ukazatel musíte fízlov zdržet doposud pokud se nenaplní. Když se naplní tak se straste polišov když tak uděláte mission completed.

 

26. Caught as an Act

 

Zadávateľom tejto missie je opět Fobes. Ve videu vás nejprve přivítá potom přijde Lance který zistil, že Fobes je policajt (ještě jsem vám to nepovedal???) ale Lance se od neho nechá nachytat a Fobes zdrhne musíte ho chytit ale živého jen mu rozbite auto takže hned se rozbehnite a zožeňte něco co má vůz. Když do neho první krát nabúrate vaše všechny jejich všechny jejich všechny jejich peníze začnú létat z jeho kufra rychle ho vyhoďte z auta dříve než vyletia všechny vaše všechny jejich všechny jejich všechny jejich peníze.

 

27. Leap and Bound

 

Po missiu si choďte tam kde zadržujete Fobesa. Takže ve videu vás Fobes presviedča, že se dnes koná v Downtowne kšeft jen dva lidé jeden s kokainem a druhý s penězi. Lance to vzejde obhlížet a vy ho budete kryt. Vijdite na střechu motorkárskeho klubu (ve VC jste tám dostávali úlohy od Big Mitch Bakera) a použite dalekohled a dávejte bacha na Lanca. Lance to schytal pěkně do xichtu päsťou choďte dole a pomôžte mu. Lanca naloží na loď vy ji musíte sledovat ale po souši nejlepší je jestliže jste si už před missiou sehnali motorku a celou missiu děláte na nej. Když dojdete až na konec uvidíte loď v které väznia Lanca a vy se musíte dostat na loď a zachránit ho. Tady je další výhoda jestliže jste si sehnali motorku při lodi je rampa vyskočte po nej až na loď. Zabite hlídku na lodi a nájdite vstup do podpalubia. Nájdite Lanca a zachráňte ho. (bude přivázaný jak v missii ve VC Death Row je vidět, že už tehdy když ho Tommy osvobodil to mal nacvičené :D) teď zožeňte to po co jste sem prišli (mimo Lanca). Když najděte balíček tak choďte zpět na palubu a tám nájdite zvišok cestu vám budou zase spríjemňovať hlídky. Potom odejděte z lodě a stretnite se z Lancom.

 

 

28. The Bum Deal

 

Lance prohledal Fobesovy byt a našel nějaké spisy, a zistil že do města má přijít velká zásilka Fobes vám povie kde vás čeká kontakt. Choďte na místo stretnutia do baru. Zmláťte chlapů před barem pokud vám budou bránit. Když vstúpite uvidíte, že Fobes vás znova podvedl poslal vás do gay baru zabite chlapů který vás napadnou pozor je jejich dost a budou střílet. Potom odejdete z baru na ulici vás zase napadnou. Chodte na místo kde držíte Fobesa. Když tam prídete uvidíte jak Fobes zdrhá na motorce zastreľte ho a zavezte Lanca zpět do hotelu.

 

29. Snitch Hitch

 

Ve videu uvidíte Vicovu a Lancovu Matku :- ). Musíte Lanca dovést na letiště máte na to

časový limit. Když tam prídete zjistíte že chlap už někomu informaci predal chodte za ním.

Zabite stráže potom co jejich zabijete prídu další klienti vašeho informátora který chtějí to jisté co vy zabite jejich jestliže Lance nájde dokumenty. To je všechno

 

30. From Zero to Hero

 

Pro túto missiu choďte znova za Lancom. Lance vás ukecá na další kšeft přesvědčí vás hlavně tím že kokain je Jerryho Martineza. Zavezte všetkých do přístavu v Little Haiti. Potom zastreľte chlapů který obsmŕdajú okolo nákladiakov ale dávejte pozor na Lanca aby ho nezabili jeho život se vám ukazuje. Když jejich zabijete Martinez priletí na Huntery. Nasadnite do nákladiaku a sledujte Lanca pozor aby jste nezničili dodávku  Martinezovy lidé po vás budou celou cestu pronásledovat na autách a střílet do vás. Když prídete k Mostu zase co objevy Martinez na Huntery a začne po vás střílet s raketami musíte klučkovať po mostě aby vás netrefil. Když prejdete do druhého města na začátku budou policajné záterasi a Martinez odletí ale ještě nemáte vyhrané teď po vás jde policie. Sledujte Lanceho až jestliže prídete k Ville při Marine (ve Gta VC tam bol po zobratí 100 baličkou Hunter) tak a to je váš nový Safehouse :- )

 

31. Brawl of the Dead

 

Pro túto missiu choďte znova za Lancom do vašeho nového domu. Zavoláte Martinezovy zjistíte, že jste ukradli kokain bratrem Mendezovcom který jsou jednými s najhorších mafiánov ve Vice city buď pôjdu zabít vás i Martineza. Lance vás upokojí, že už má kupce pro drogy. Choďte za ním do nákupního centra máte na to časový limit. Musíte být za pultem informaci a zastřelit každého zombieho dokud uplyne časomíra a nesmíte naplnit panel. V druhej scéne máte katanu a nesmíte pustit žádného zombieho do obchodu s hudbou zase dokud neuplynie časový limit  .Potom zavezte Lanca zpět do domu. Ked se vrátíte zjistíte, že vaše matka zdrhla i s kokainem od Mendezovcov. Missiion Completed.

 

32.  Blitzkrieg

 

Choďte zase za Lancom pro missiu. Zazvoní telefon zjistíte, že Mendezovcy napádajú všechny vaše podniky choďte a pomôžte Lancovy jejich ochránit. Choďte za Lancom postrieľajte všetkých chlapíkov a dejte bacha aby nezabili Lanca .

 

33. The Mugshot Longshot

 

Pro túto missiu choďte k vile Mendezovcou na Prawn Islande. Lance ukecá Mendezoucov, že za tím všetkým je Martinez takže musíte sehnat nějaké Martinezove fotky a Fobesov spis aby jste to nastražili tak, že Martinez je tajný fízl. Nejprve choďte na Washington Beach. Tam uvidíte jak je Martinez v autě s políciou který ho jde odvézt pryč protože je v programu na ochranu svědků vyvoťteho  ale rychle potom odídu a vy jejich prenasledujte. Když prídu k přístavu tak zase vystúpte a vyfoťte Martineza. Martinez vás zbadal takže po vás vzejde policie. Teď musíte jít a sebrat Fobesov spis. Potom choďte do tlačiarní. Cestou se straste policie v Pay´n Spray . Když prídete je konec missie.

Typuju že to neni celé ale aspon něco ! ! !

 
.